Egyre jobb formába versenyzik Fábián Norbi

Az elmúlt hétvégén újabb időfutamra került sor az országúti kupasorozatban. Ezúttal Pétfürdőre a XIII. Péti Nagydíjra nevezhetett be az a 145 fő, akik ezen a vasárnapon is a versenyzést választották a lazítás helyett. Köztük egyesületünk versenyzője Fábián Norbi is, aki az elmúlt két futamon elért eredményei alapján az összetett versenyben a második helyet foglalja el az Elit1-es kategóriában.

Norbi petfurdo

Versenyről versenyre jobb formába kerül Norbi (fotó: Nutrixxiont)

A Pétfürdő – Csákány híd – Ősi – Berhida – Pétfürdő útvonalon kijelölt sík, de annál szelesebb pályán 21km-t kellett teljesíteniük a versenyzőknek.  Az Elit1-es kategória győztese ezúttal is Fejes Gábor lett, aki 26:32-es idővel és 47,49-es átlaggal toronymagasan nyerte az abszolút versenyt, de szerencsére Norbi is egyre jobb formába lendül és így egyre közelebb a dobogóhoz, ami jelen esetben a Békás Kupán és a Stop Cukrászdán elért 5. helyezései után itt a 4. helyet jelentette, ám ezúttal csak 4! másodperccel  lemaradva a harmadik helyről. Norbi a hét folyamán két versenyen is rajthoz áll. Szerdán Balmazújvárosban 22. König Trade Balmaz GP-n, ami szintén egy 20km-es időfutam lesz, valamint szombaton a 6. Intersport Tour de Tisza-tó országúti mezőnyversenyen. Mountisaink a Buda Maratonon és Szlovákiában a BBB-Vlko Hron maratonon állnak rajthoz.