Versenynaptár 2014

Aki tud egyéb kerékpáros eseményről, amely viszonylag közel kerül megrendezésre, az írjon az okekerekpar@gmail.com címre legyen szíves! 

Tervezett versenynaptár

2014.

Március

22. Kőfejtő Cross XCO – Tarcal

Április

27. Salgótarján Kupa – Salgótarján (XCO, Magyar Kupa I.)

Május

01. Buda maraton   MTB (MX)

10. Endura Vértes Kupa  – Tatabánya (XCO Magyar II.)

11. Endura Vértes Maraton – Várgesztes 

11. Tour de Tisza-tó – Tiszafüred

18. VRL #1. Gemerska Poloma (SK)   R (TT/HC)

25. Szilvásvárad maraton   MTB (MX)

31. Jarna Klasika, Stary Smokovec (SK)   R

31. Levoca maraton (SK)   MTB (MX)

Június

01. Bikemag Eplény Kupa Veszprémi Kerékpáros SE – Eplény (XCO Magyar Kupa III.)

08. Miskolc maraton   MTB (MX)

14. Crosskovácsi maraton, Nagykovácsi   MTB (MX)

21. Csömör XCO Csömöri Sport és Non. – Csömör (XCO Magyar Kupa IV., UCI C2)

28. Zalaegerszeg ZKSE – Zalaegerszeg (XCO Magyar Kupa V.)

28. Drótszamár fesztivál, Erdőbénye   MTB (MX)

Július

06. Duna maraton   MTB (MX)

12. Délibáb maraton, Hortobágy   MTB (MX)

13. Borsodnádasd Borsodnádasd – Borsodnádasd (XCO Magyar Kupa VI.)

13. VRL #6. Muranska Dlha Luka   R

20. Pilis Kupa PCCC – Pilisvörösvár (XCO Országos Bajnokság) 

26. 24H, Zánka   MTB (XC/váltó)

26. Tatry tour, Stary Smokovec (SK)   R

Augusztus

02. Hornohradsky maraton, Malinec (SK)   MTB (MX)

03. Bükk Maraton, Felsőtárkány   MTB (MX)

09. Horal maraton, Svit (SK)   MTB (MX)

31. Mátra maraton   MTB (MX)

Szeptember

09.13.: Slovensky Raj maraton, Hrabusice-Podlesok (SK)   MTB (MX)

09.14.: Nagykanizsa XCO SVS – Nagykanizsa (XCO Magyar Kupa VII., UCI C2)

 

Tervezett versenynaptár

2013.

Január

27. III. SuperCross sorozat 7. forduló, Budapest 

Március

23. Kőfejtő Cross XCO – Tarcal

Április

07. Békás Kupa, Tahitótfalu

14. eBike Kupa XCO MK I. – Balassagyarmat (MTB Liga I.)

28. Péti Nagydíj – Pétfürdő

Május

01. Buda Maraton, Budapest 

04. BBB-Vlko Hron MTB Maraton – Vlkanová (SVK)

04. Tour de Tisza-tó – Poroszló 

12. Kínok Kínja – Esztergom 

12. “Vértes Maraton” XCO (MTB Liga II.)

12. VRL #1. Gemerska Poloma (SVK) (HC)

26. Szilvásvárad Maraton

Június

02. EthicSport-Gömör kupa – Ragály

02. Eplény Kupa XCO MK II. – Eplény (MTB Liga III.)

09. Miskolc Maraton – Miskolc

15. Mlynky Maraton – Mlynky (SVK)

15. Crosskovácsi Maraton – Nagykovácsi 

16. Neuzer Kupa – Gyömrő

23. Hegyek Pokla – Esztergom

28. Kassa Maraton – Kassa (SVK)

29. Csömör Kupa XCO MK III. – Csömör (MTB Liga IV.)

29. Drótszamár Fesztivál – Erdőbénye

30. Tour de Volcano – Banska Bystrica (SVK) 

Július

07. Duna Maraton – Visegrád

13. Délibáb Maraton – Hortobágy 

14. Borsodnádasd Kupa XCO MK IV. – Borsodnádasd

14. Zalaegerszeg XCO – Zalaegerszeg (MTB Liga V.)

20. Hornohradsky Maraton – Malinec (SVK)

27. XXII. ExtremMan hosszú távú triatlon OB – Nagyatád

27. Tatry Tour – Stary Smokovec (SVK)

28. VIII. Tarján Kupa – Salgótarján

27-28. 24 órás verseny – Zánka  

Augusztus

03. Hornohradský MERIDA MTB maratón – Cinobana (SVK)

04. Bükk Maraton – Felsőtárkány  

10. Horal Maraton – Svit (SVK)  

18. II. Ózd Kupa XCO MK V. – Ózd (MTB Liga VI.)

25. Salgótarján Kupa XCO MK VI. – Salgótarján (MTB Liga VII.)

29. Merida-Zelena Stopa SNP – Banská Bystrica 

31. Moutain Bike Magyar Nagydíj – Sástó (MTB Liga VIII.)

Szeptember

01. Mátra Maraton – Gyöngyös-Sástó

09. Bringabanda XCO – Budapest (MTB Liga IX.)

01. Pilis Kupa I.f. – Esztergom (HC)

07. Královsky MTB Maraton – Granc-Petrovce (SVK)

14. Davorin XCM Slovak Paradise – Hrabusice (SVK)

21. Sarissky Cyklomaraton – Presov (SVK)

28. Jaki Kelly’s Biketour – Brezno (SVK) 

29. Pilis Kupa II.f. – Esztergom (HC)

29. Memorial L. Szántai – Rozsnyó

 

Share Button



Leave a comment